WAŻNE TERMINY : OTWARTE PONIEDZIAŁKI, FERIE, PRZERWA WAKACYJNA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

 ROK SZKOLNY 2018/19

NA OTWARTE PONIEDZIAŁKI (DATY PONIŻEJ), W GODZ. OD 16 DO 17.00. NAUCZYCIELKI MOGĄ ZAPRASZAĆ KONKRETNYCH RODZICÓW ALE ZAPRASZAMY TEŻ WSZYSTKICH RODZICÓW, KTÓRZY CHCĄ POROZMAWIAĆ O DZIECKU Z WŁASNEJ INICJATYWY. ZAPRASZAMY W DNIACH:

*  1 PAŹDZIERNIKA

*  5 LISTOPADA

*  3 GRUDNIA

23 - 31 GRUDNIA 2018  zimowa przerwa świąteczna w szkołach

14-27 STYCZNIA 2019  - ferie zimowe w szkołach

*  4 LUTY

* 4 MARCA

* 1 KWIETNIA

18-23 KWIETNIA  wiosenna przerwa świąteczna w szkołach

* 6 MAJA

21 CZERWCA (PIĄTEK) - zakończenie roku szkolnego w szkołach

Serdecznie zapraszamy. Jeżeli chcesz zadbać się o prawidłowy rozwój swojego dziecka przyjdź, podziel się z nami jego sukcesami lub problemami. Kłopotom postaramy się wspólnie  zaradzić. Z naszych obserwacji wynika, że dziecko ma lepszy start w SZKOLE, jeżeli jego rodzice aktywnie współpracowali z nauczycielką w przedszkolu w procesie edukacji swojej pociechy.

UWAGA !

W wyszczególnionych powyżej terminach przerw w pracy szkół w związku z przerwami świątecznymi i feriami, przedszkole będzie czynne na zapotrzebowanie rodziców tj. po dokonaniu przez rodziców zapisów dzieci na listach wyłożonych w holu,  w stosownym czasie. Pomoże nam to zaplanować pracę pod względem organizacyjnym (na zasadzie-mniej dzieci - część pracowników na zaległym urlopie) i ekonomicznym (zamówienie artykułów żywnościowych dla zapisanej liczby dzieci). W pozostałe dni wyznaczone przez dyrektorów szkół jako wolne (31X, 2V i 16.VI.)dzieci będzie można zapisać do przedszkola dyżurującego dla całego miasta.

***************************************************************************

UWAGA!!! W CZASIE WAKACJI W 2019 ROKU NASZE PRZEDSZKOLE BĘDZIE PEŁNIĆ DYŻUR W LIPCU. W SIERPNIU MAMY ZAMKNIĘTE A DYZUROWAĆ BĘDZIE PRZEDSZKOLE NR 3 PRZY UL. PIASTÓW 6D.

W MAJU 2019 ODBĘDĄ  SIĘ   ZAPISY DO PRZEDSZKOLI DYŻURUJĄCYCH.               

 

******************************************************************************************

Dyrektor przedszkola przyjmuje interesantów w każdą środę w godz. 15.00 do 16.00. Zapraszamy wszystkich, którzy mają jakieś uwagi, pytania, problemy lub propozycje np. nowych, ciekawych rozwiązań w sferze organizacyjnej, wychowawczej, opiekuńczej czy dydaktycznej pracy przedszkola.

        

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

 

 

Pliki do pobrania